Promotér Info

Pokud nám chceš udělat koncert, přečti si následující info. Nechci, aby to vypadalo, jako chování nějaký superstar hvězdičky, je to čistě z praktickýho důvodu, protože každej, kdo mi napíše, se ptá na níže uvedený otázky, takže ušetříme můj i váš čas.

 

If you want to make a concert of our act, read following info. I don’t want to look like some superstar crap, it’s simply from practically reasons, because everybody, whose writing to me, is asking for questions downthere, so I don’t to waste your and my time.

Kolik chci peněz? / How much cash?

Prachy pro mě nejsou prioritou. Ale jezdím autem a auto jezdí na naftu a ta je čím dál tím dražší. Jezdím hrát za cesťák a účtuju si 6 Kč za kilometr ( 0,25 € za kilometr při kurzu 25 Kč=1 €).

 

Money is not necessary for me. But I’m travelling by car and car is doped by fuel, which is more and more expensive. I’m playing for travel expenses which is 0,16 € per kilometer. ( 0,25 € per kilometer with course 25 Kč=1 €).

Vydaných alb
0
Odehraných koncertů
0
Vydaných songů
0
Zážitků
0 mil.+

Co potřebuju k hraní? / What do I want for playing?

Vozím si svůj mikrofon Shure SM58. Beaty hraju přes DJ kontroler, z laptopu přes externí zvukovku se stereo jack výstupem a je dobrý, pokud máte k dispozici DI box, přes kterej jde laptop dál do mixu. Kabeláž k laptopu a napojení do DI boxu popřípadě vozím s sebou.

I have microphone Shure SM58 with me. I play the beats by DJ controler, from laptop through external soundcard with stereo jack output and it’s good, if you have DI box, which is connected to the mix. Cables for laptop and input to DI box is in my baggage.

Co dál? / What next?

Veganské jídlo (žádné maso, vejce, sýry, výrobky živočišného původu), pár alko/nealko drinků zdarma, pokud je to větší dálka, tak spací místo na teplým místě (po domluvě).

Vegan food (no meat, eggs, cheese, or any other animal products), few free alco/nonalcoholic drinks, if is it longer distance, sleeping place on warm flat is appreciated.

Kontakt
Lorem Ipsum is simply dumy text of the printing typesetting industry lorem ipsum.
Vegan

Logo pro Váš plakát / Logo for your poster:

kolona-logo-bile

Něco pro zvukaře / Something for sound guys:

Kontakty:

Následuj:

KOLONA | JelenStudio.cz Webdesign